Özgürlük Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:119 Kat:2 D:5

Çayırova / KOCAELİ

Bir Sorunuz mu var?

0 (544) 865 41 58

E-Posta Gönder

info@globalzemin.com

Endüstriyel Zemin Uygulamaları

Endüstriyel Zemin Uygulamaları

Betonun yüzeye yapılan her türlü perdah ve yüzey sertleştirici uygulaması, derz kesim ve derz dolgu uygulamalarını kapsayan ve tüm bu uygulamalar öncesi zemin hazırlıklarının tamamı sonucunda elde edilen zemine “endüstriyel zemin” denir. Parlak ve pürüzsüz bir beton yüzeyi oluşturulur. Endüstriyel zemin kaplama kullanılacak zemine göre uygun yüzey sertleştirici ile betonun dayanıklılığı arttırılır. 

 

Endüstriyel zeminde uygulamalarında öncelikle betonun mukavemetine bakmak zeminin dayanıklılığını sağlamak (zeminin tesviyesinin düzgün olmasını) toprak olan zeminin sıkıştırılması gereklidir. Beton ile toprağı birleştirmek için MASTER SEAL620 LATEX uygulaması yapılması gerekmededir. İki betonun birleşim noktalarında EPOKSİ ANKREAJ ile birleştirilmesi sağlanmaktadır. 

 

Beton dökümü yapılması ve istenilen renklerde ( gri, kırmızı, yeşil vb.) yüzey sertleştirici uygulaması ve istenilen parlaklık veya pürüzlü şekilde perdahlanmanın yapılması, betonun kuruyarak çatlaması önlemek amacıyla cila ve kür uygulanmalıdır. Kontrolsüz çatlamaları önlemek için derz kesimi ve derz dolgu (MASTER SEAL440) malzemesi ile çalama engellenir.

 

Kullanım Alanları:

1- Soğuk Depolar

2- Hangar

3- Atölye

4- Fabrika

5- Akaryakıt İstasyonu

6- Antrepo

7- Hava Alanı

8- Otopark

9- Sanayi Tesisleri

10- Servis Alanları

 

Call Now Button