Özgürlük Mah. M.Akif Ersoy Cad. No:119 Kat:2 D:5

Çayırova / KOCAELİ

Bir Sorunuz mu var?

0 (544) 865 41 58

E-Posta Gönder

info@globalzemin.com

Hakkımızda

Global Zemin

1980 Yılında mozaik ile başladığımız bu sektörde edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübemizle 2000 Yılında Beton Uygulamaları üzerine faaliyetlerimize devam ettik. 2014 Yılında Endüstriyel Zemin Kaplamaları üzerine kendimizi geliştirerek 2020 Yılında ‘GLOBAL ZEMİN’ kurumsal şahıs ûnvanına sahip olduk.


Projelerimizde, uzman kadromuz ile birlikte mekân keşfini gerçekleştirdikten sonra gerekli görülen işlemleri belirleyip projeyi başlatıyoruz. Projelerimizde kaliteli ve sertifikalı ürünler kullanıyoruz, projeyi teslim etmeden önce son kontrolleri de yaparak projeyi teslim ediyoruz.

0 +

Yıllık Tecrübe

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Projelerde, günümüz teknolojisi ile tecrübelerimizi birleştirerek özenle çalışıyoruz.

Misyon & Vizyon

Başarılı Projelere Hizmet Ediyoruz

Misyon

1980 Yılında başladığımız bu sektörde, müşterilerimizin arzu ve isteklerini gözeterek projelerimizde alanında uzman kadromuzla birlikte ileri teknolojiden de faydalanarak müşterilerimize ihtiyaç ve kullanım amacına uygun şekilde, en iyi kalitede hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve sektörde öncü firma olmaktır.

Vizyon

Firma olarak sürekli geliştirmeyi, yenilenmeyi ve müşteri memnuniyetini esas alarak başarılı projelere imza atıp, 'Global Zemin' adını hafızalara kazıyarak sektörde lider firma olmak.

Call Now Button